Chcesz dowiedzieć się, co nasi klienci myślą o naszych usługach masażu?

W Mbodycare cenimy uczciwość i transparentność, dlatego zależy nam na rzetelnych opiniach naszych klientów. Wierzymy, że bezpośredni feedback jest niezbędny do ciągłego doskonalenia naszych usług i dostosowywania ich do potrzeb naszych klientów.

Na podstronie znajdziesz autentyczne komentarze osób, które skorzystały z naszych usług. Dowiedz się, jak pomogliśmy im poprawić ich zdrowie i samopoczucie, a także jakie doświadczenia mieli z naszym gabinetem.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że po przeczytaniu ich doświadczeń będziesz chciał dołączyć do grona zadowolonych klientów Mbodycare.

recenzje Google z doświadczeń naszych klientów.

Bardzo relaksujący i dający efekty liftingu i odświeżonej skóry masaż KOBIDO. Profesjonalne wykonanie i podejście do klienta. Łatwy dojazd i bezpłatne miejsce parkowania. Bardzo polecam.

By Agnieszka Labocha /

Profesjonalne podejście i zadziwiające efekty. Faktycznie odczuwalny relaks. Na dalsze efekty - dotyczące zmarszczek jeszcze muszę poczekać. Szczerze polecam. Do tego gabinet w świetnej lokalizacji - łatwy dojazd i miejsce parkingowe bez problemu.

By Ewa Łęska /

Polecam wszystkim masaże lecznicze, bo to m.in. ulga dla kręgosłupa zwłaszcza jak się cały dzień siedzi w biurze. Profesjonalna i miła obsługa, kręgosłup jak nowy.

By Patryk Kępa /

Bardzo pozytywne efekty po masażu kobido, do tego wspaniałe samopoczucie. Pełny profesjonalizm, przy tym miła i sympatyczna atmosfera. Gorąco polecam.

By Aleksandra Wójtowicz /

Miałam przyjemność być w nowym, klimatycznym gabinecie. Pan Maksymilian jest bardzo dobrym, profesjonalnym masażystą to jeszcze bardzo sympatycznym człowiekiem, masaż super i do tego miła rozmowa. Po serii masaży leczniczych czuję, że jestem w dużo lepszej formie. Jestem niezwykle zadowolona. Dziękuję 🙂

By Dorota J. /

Wszystko tak jak powinno być w każdym gabinecie, począwszy od kontaktu telefonicznego, miłe powitanie, przyjemna atmosfera i przede wszystkim profesjonalny masaż! Dziękuję i umawiam się na kolejny masaż!

By Łukasz Gregorczyk /

Bardzo ładne, czyste miejsce. Miło i profesjonalnie a Kobido, którego doświadczam - fantastyczne! Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Gorąco polecam! Będę wracać do tego miejsca. 😊

By Monika Zarębska /

Umów się na masaż

+48 500 777 203